• kontakt@sportowewadowice.pl

Dodatkowe usługi w hotelach

Dodatkowe usługi w hotelach

usługi dodatkowe

Każdy hotel powinien walczyć o klienta i musi przygotować coraz lepszą ofertę. Dlatego mamy różnorakie dodatkowe usługi w hotelach, z których możemy korzystać jak między innymi pralnia, przechowalnia cennych rzeczy, bagażu, dostęp do sal konferencyjnych, sprzedaż biletów na wydarzenia kulturalne.

Dostęp do barku

Barek pojawia się praktycznie w każdym hotelowym pokoju, to wygodna opcja, z której coraz więcej osób korzysta. Jest jednak dodatkowo płatna. Za zjedzone przekąski i napoje będzie trzeba zapłacić, cennik powinien znajdować się w każdym pokoju.

Dostęp do kawy i herbaty

Hotele obecnie stawiają na darmową kawę i herbatę dla wszystkich gości i wydaje się, że ten projekt dobrze jest oceniany, goście chętnie po to sięgają, dlatego hotele przygotowują ogólnodostępne propozycje ekspresu do kawy i termosów z gorącą wodą do herbaty.

Udogodnienia w całym hotele

Hotele wiedza, że o gości trzeba dbać również poza pokojami, dlatego w zależności od klasy hotelu pojawiają się różnorakie udogodnienia dla gości. możemy między innymi korzystać ze SPA, usług takich jak prasowanie, sal konferencyjnych, pralni i wielu innych opcji.

Sieć internetowa

Obecnie dobrze przygotowana sieć internetu w hotelu jest bardzo ważnym elementem, nie można jej lekceważyć. Najlepiej jednak nadal będzie się sprawdzać sieć wifi i dlatego jeśli hotel ją przygotowuje to tak naprawdę jest o krok przed innymi W ten sposób ma ofertę, dzięki której z sieci korzystać można w całym hotelu.

Wyżywienie w hotelu

AI (All Inclusive)

To najczęściej wybierana propozycja, gdzie dostaniemy pełne wyżywienie I do tego również napoje poza częścią napojów alkoholowych.

UAI (Ultra All Inclusive)

Pełna baza napojów będzie dostępna dla gości, oprócz tego można także liczyć na dodatkowe pakiety usług takich jak odnowa biologiczna czy SPA.

OV.

Pakiet, w ramach którego nie będziemy dostawać wyżywienia. Jeśli wiele czasu spędzamy poza hotelem to jak się wydaje najwygodniejsza dostępna propozycja.

BB (Bed and Breakfast)

Oprócz noclegu dla gości jest śniadanie.

HB (Half Board)

Goście mogą skorzystać ze śniadania i obiadokolacji.

FB (Full Board)

Można otrzymać śniadanie, obiad i kolację. Jeśli wychodzimy z hotelu maksymalnie na kilka godzin może się okazać, że ta opcja będzie dla nas najlepsza.

SC (Self Catering)

Oferta, w której nie będzie wyżywienia, przygotowuje się natomiast dla gości kuchnię albo aneks do ich dyspozycji.

PP

Posiłki w tym pakiecie są przygotowane dla planu podróży konkretnej grupy, która będzie z tych propozycji korzystać.

ZPR

Przygotowanie posiłków pod kątem konkretnych wydarzeń, imprez jakie będą organizowane na danym terenie.

Udostępnij:

Zobacz