• kontakt@sportowewadowice.pl

Taksówkarze walczą o klientów na podkrakowskim lotnisku w Balicach cz I

Taksówkarze walczą o klientów na podkrakowskim lotnisku w Balicach cz I

Na lotnisku w Balicach twa taksówkarska walka o klientów.

Przepychanki, pogróżki, blokowanie pojazdów to bardzo często spotykane zachowania. Taksówkarze uważają, że auta, które są kierowane przez osoby zatrudnione przed port lotniczy będą blokować ich samochody i denerwować klientów. W walce o zarobek tak naprawdę liczy się każdy chwyt i można szukać szans na to, by zdobyć klienta. Mamy różne nagrania, które nam pokazują jak to wygląda. Widać między innymi w jaki sposób wygląda blokowanie pojazdów. W trakcie dodatkowo słyszymy różnorakie niecenzuralne słowa pomiędzy kierowcami.

Uszczypliwości Wieczór.

Praktycznie każdego wieczora będziemy mogli zobaczyć różnorakie wydarzenia w walce taksówkarzy, które tam mają miejsce. Między innymi pojawiają się również sytuacje, w których to pasażerowie będą prosić o przestawienie auta przez Kraków Aiport Taxi. Najczęściej jednak i takie prośby nie mają zbyt dużej siły przebicia i sytuacja dla pasażerów kończy się raczej źle. To wszystko więc wygląda niezbyt ciekawie. Można także zobaczyć takie nagrania, na których dochodzi do mocnej dyskusji ale i rękoczynów pomiędzy taksówkarzami. Na jednym z takich nagrań mogliśmy zobaczyć jak zostaje praktycznie zniszczona torba jednej z kobiet, która była turystyką a doszło do walki o to, by stała się pasażerem konkretnej taksówki.

Taksówkarze starają się podkreślać, że wiele aut z lotniska blokuje taksówki umyślnie wiedząc, że na ten teren będzie można wjechać bez opłat wyłącznie na pięć minut. W ten sposób po zablokowaniu taksówkarz będzie musiał ponieść koszty swojej obecności na lotniskowym parkingu. Taksówkarze, którzy nie są zatrudnieni przez lotnisko najczęściej są w stanie zaoferować tańsze usługi, dlatego nie ma się co dziwić, że lotnisko stara się ich blokować. To jednak takie zachowania, które należy potraktować jako nielicujące z odpowiednią konkurencją. Wydaje się jednak, że najwięcej na tym tracą pasażerowie, dlatego trzeba w miarę możliwości jak najszybciej poszukać skutecznego rozwiązania tego dużego na lotnisku w Balicach problemu.

Udostępnij:

Zobacz